El Bufet

Home / El Bufet

El nostre equip multidisciplinar li ofereix experiencia i professionalitat al seu servei.

Bufet Puig & Associats

Fundat el 1979, Bufet Puig i Associats és una firma integrada per professionals, economistes, advocats i auditors especialistes en l’assessorament jurídic-fiscal de l’empresa.

El Gener de 2016, coincidint amb l’obertura de l’ampliació del Bufet Puig & Associats, s’incorpora una nova branca de serveis enfocada al assessorament laboral.

MEMBRES DEL EQUIP

El nostre equip està format per economistes, advocats, auditors de comptes, tècnics comptables i personal administratiu.

Eduard Puig i Vilaró
Economista, Advocat i Auditor
Emili Puig i Ridaura
Economista, Advocat i Auditor

Cap Departament Jurídic

silvia@bufetpuig.com

Silvia Navarro i Rodriguez
Advocada

Departament Jurídic

jessica@bufetpuig.com

Jessica Parra i Carvajal
Advocada i Economista

Departament Fiscal

lluis@bufetpuig.com

Lluis Puig i Tixé
Economista

Departament Comptable

elena@bufetpuig.com

Elena Barragan Serrano
Comptable

Departament Fiscal

bea@bufetpuig.com

Bea Roquet Sopena
Economista

Departament Fiscal

marc@bufetpuig.com

Marc Arnau Mundet
Economista

Departament Administratiu

lisi@bufetpuig.com

Lisi Martí Nogués
Administratiu comptable

MEMBRES DEL EQUIP

El nostre equip està format per economistes, gestors laborals, tècnics fiscals,  comptables i personal administratiu.

Fundador

Eduard Puig i Ridaura
Economista
Enric Fuentes i Pumarola
Gestor Laboral

Departament Laboral

lidia@puigassociats.com

Lídia Anglas i Roura
Gestora Laboral

Departament Fiscal

merce@puigassociats.com

Mercè Figueras i Talleda
Tècnic Fiscal

Departament Fiscal

cati@puigassociats.com

Cati Bach i Bellapart
Tècnic Fiscal

Departament Fiscal

manel@puigassociats.com

Manel Ribera i Marigó
Administratiu comptable